Teslimat Ve İade
Teslimat

        Ürün paketleri sipariş edildikten sonraki 1 - 5 iş günü içinde velinin vermiş olduğu adrese olarak kargo ile teslim edilir. Kurumsal ürünler okula teslim edilir ve okul öğrencilerine teslim eder. Kargo adresi Türkiye’nin herhangi bir yeri olabilir. Bu sayede veliler tatilde, yazlığında dahi olsalar 5 dakika içerisinde yıl içinde gerekli tüm ihtiyacı temin etmiş olurlar ve günlük-aylık planlarında değişiklik yapmak zorunda kalmazlar.

Cayma Hakkı

        ALICI, sözleşme konusu ürününün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

İade Hakkı

        Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. -Okul kırtasiye ve öğrenci temel ihtiyaçları -Kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) -Hür türlü kitap -Her türlü oyuncak