Hakkımızda

  

Ada Yayın Dağıtım 2015 yılında kurulmuş olup. Firmamızın amacı eğitim kurumlarının kitap kırtasiye ihtiyaçlarını belirleyip. Toptan satış ve tedarik hizmetini sunmaktadır.         

                Ürünlerin belirlenip, satış ve tedariğinin sağlanması,  bu süreçte kurumların ve velilerin önünde engel olarak görülen problemlerin çözümlenmesi amacıyla sezon yoğunluğunu ve ekstra iş stresini değerli velilerimizin üzerinden almak için www.okulcantam.com  'Ada Yayın Dağıtım’ın bir alt markası olarak açılmıştır.  Ürünlerin e-ticaret sistemi üzerinden teslimatı öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetine girmiştir.

Projenin amacı öğrenim gören öğrencilerin ihtiyaçlarını en hızlı, en uygun ve en kaliteli şekilde temin ederek okul öncesi hazırlığını tamamlamaktır. Proje sayesinde veliler herhangi bir zaman kaybına uğramadan çok kısa süren birkaç adım ile yıl boyu gerekli olan ihtiyaçlarını temin etmiş olacaktır..

Çalışmalarımızda amacımız müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteyi her zaman bir prensip haline getiren, güler yüzlü takım arkadaşlarımızla birlikte şimdiki ve gelecek nesillerimizin hayallerine ve hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır.